Prezes Alstom w Polsce

Witamy w Alstom w Polsce

Alstom to globalna firma specjalizująca się w energetyce, transporcie oraz sieciach przesyłowych. W Polsce funkcjonujemy jako lokalna organizacja, która wspiera rozwój polskiej gospodarki. Firma stale zwiększa liczbę pracowników, która obecnie wynosi ponad 3 200 osób w całej Polsce.

Alstom kreuje innowacyjne oraz przyjazne środowisku technologie i produkty. Firma zawdzięcza to najnowocześniejszemu zapleczu projektowo-wytwórczemu, wiedzy eksperckiej, wieloletniemu międzynarodowemu doświadczeniu, a przede wszystkim wysokiej klasy specjalistom, których zatrudnia. 

Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w projektach modernizacji infrastruktury, budowie największych w Polsce bloków energetycznych, czy dostarczając szybkie i komfortowe pociągi Pendolino dla polskich kolei. Polskie fabryki Alstom to również produkcja taboru szynowego, przeznaczonego na eksport.

Alstom jest społecznie odpowiedzialnym partnerem na polskim rynku, otwartym na potrzeby swoich interesariuszy, inwestującym w rozwój i szkolenie swoich pracowników, dbającym o środowisko, promującym etyczne postawy oraz wspierającym lokalne społeczności. 

 

Lesław Kuzaj
Prezes Alstom w Polsce